Kara Yolu Taşımacılığı

Intermodal Taşımacılık

Minimum Süre, Maksimum Çevrecilik!

Minimum süre ve maksimum çevrecilik sloganıyla gerçekleştirdiğimiz intermodal taşıma yöntemi ile taşıma kabı değiştirilmeden farklı taşımacılık modları kullanarak maliyetlerini azaltıyor ve hem ekonomik hem de çevreci çözümü optimum transit süreler içerisinde sunuyoruz.

Intermodal taşımacılık, yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya, birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir. Taşıma sırasında kullanılan özel treylerlar sayesinde yükler bir taşıma modelinden diğerine geçerken treylerden çıkarılmamaktadır.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda; dakik, verimli, düşük maliyetli ve geleneksel kara yolu taşımacılığına oranla fosil yakıt tüketimi azaltan çevreci intermodal taşımacılık çözümleri için bize güvenebilirsiniz.

Intermodal Taşımacılık

Haftalık Sefer Bilgileri

ÜLKELER PZT SAL ÇRŞ PRŞ CUM CTS SÜRE
Almanya (45HC/SWAP) K K K K K K 7-8
Hollanda (45HC/SWAP) K K K K K K 7-8
Belçika (45HC/SWAP) K K K K K K 7
Polonya (45HC/SWAP) K K K K K K 9-10
Fransa (45HC/SWAP) K K K K K K 7

K: Komple Yükleme

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

İhtiyacınız olan hizmet için teklifinizi hiçbir ücret ödemeden almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al
NLS Lojistik

Ekibimizle Görüşün!

M. Emre ARAZ

Manager
T. +90 212 854 28 18
M. +90 533 661 62 17

Send message
Kadriye TOSUN

Region Manager
T. +90 212 854 28 18
M. +90 542 785 44 35

Send message