Kara Yolu Taşımacılığı

Kara Yolu Taşımacılığı

NLS ile Doğru Zamanda, Doğru Yerde!

NLS Lojistik olarak özmal araçlarımızdan oluşan filomuz ile başta İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya’dan oluşan İskandinavya ülkeleri olmak üzere belirlenen tüm Batı ve Doğu Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında düzenli komple ve parsiyel kara yolu taşımacılığı seferleri gerçekleştirmekteyiz.

Kara Yolu taşımacılığı, yüklerinizin teslim noktasından alınarak belirlenen teslimat noktasına herhangi bir aktarma olmadan kara yolu araçları ile taşınmasıdır. Bu hizmette ulusal ve uluslararası kurallara ek olarak gümrük kanunları da büyük önem taşımaktadır.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, GPS ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan özmal filomuz ile yüksek kaliteli, uygun maliyetli, şeffaf ve en önemlisi güvenilir kara yolu taşımacılığı çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Kara Yolu Taşımacılığı

Haftalık Sefer Bilgileri

ÜLKELER PZT SAL ÇRŞ PRŞ CUM CTS SÜRE (K) SÜRE (P)
İsveç (Trailer) K K K & P K K & P K & P 7-8 9-10
Norveç (Trailer) K K K & P K K & P K & P 7-8 9-10
Danimarka (Trailer) K K K & P K K & P K & P 7 8-9
Finlandiya (Trailer) K K K & P K K & P K & P 9-10 11-12
Avrupa Ülkeleri (Trailer) K K K & P K K & P K & P 7 8-9

K: Komple Yükleme / P: Parsiyel Yükleme

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

İhtiyacınız olan hizmet için teklifinizi hiçbir ücret ödemeden almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al
NLS Lojistik

Ekibimizle Görüşün!

M. Emre ARAZ

Manager
T. +90 212 854 28 18
M. +90 533 661 62 17

Send message
Kadriye TOSUN

Region Manager
T. +90 212 854 28 18
M. +90 542 785 44 35

Send message