Hakkımızda

NLS Taşımacılık

Hakkımızda

Dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı sunmak amacıyla, her biri 20 yıldan fazla deneyime sahip ve İskandinavya'yı özümsemiş olan kurucularımız, NLS’yi (Nordic Logistics System) Aralık 2018'de kurarak bu heyecan verici yolculuğa başladılar.

Butik ve kurumsal lojistik hizmetleri sunmaya kendini adamış bir şirket olarak, büyüme yolunda önemli adımlar atarken kaliteye de güçlü bir bağlılık gösteriyoruz. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak en önemli prensibimizdir.

İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya ve Türkiye dahil olmak üzere İskandinav ülkelerine öncelikli olarak odaklanarak tüm Avrupa ülkelerini birbirine bağlayan güvenli ve uygun maliyetli uluslararası taşımacılık çözümleri sunma konusunda uzmanız. Geniş araç filomuzla gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımacılığı hizmetlerimizle, tüm hizmet ağımızı kapsayan haftalık komple ve parsiyel taşıma çıkışlarımız ile zamanında teslimatları garanti ediyoruz.

Doğru Zamanda Doğru Yerdeyiz!
Müşteri Odaklıyız!
Çevreye duyarlıyız!

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyacınız olan hizmete ait fiyat teklifi almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1994 Sokak No:2 Çebi Natura Plaza K:8 D:80 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

(+90) 850 723 1 657
info@nlslog.com
linktr.ee/nlstasimacilik

ISO Certified Company | 9001 | 27001 | 10002 |