Depo ve Antrepo Yönetimi

Depo ve Antrepo Yönetimi

NLS ile Doğru Zamanda, Doğru Yerde!

Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik alt yapımız ile yurt dışından getirdiğimiz yükleriniz için özel olarak tahsis ettiğimiz gümrüklü depolarımızda, ilgili kanunlar çerçevesinde antrepo hizmeti vermekteyiz.

NLS Taşımacılık olarak depo ve antrepo yönetimi konusunda da sizlere ihtiyaçlarınıza uygun bütünleşik çözümler sunuyoruz. Depo & Antrepo hizmetimiz dahilinde gümrüklü ve gümrüksüz depolamaya ek olarak; yük boşaltma ve elleçleme, paketleme, etiketleme, barkodlama, paletleme, tehlikeli (ADR’li) ürün depolama, müşteri kullanımına tahsisli depo ofisleri, e-ticaret çözümleri, POP lojistiği ve envanter yönetimi konularında çözümler sunmaktayız.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli, uygun maliyetli, şeffaf ve en önemlisi güvenilir depo & antrepo yönetimi çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyacınız olan hizmete ait fiyat teklifi almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1994 Sokak No:2 Çebi Natura Plaza K:8 D:80 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

(+90) 850 723 1 657
info@nlslog.com
linktr.ee/nlstasimacilik

ISO Certified Company | 9001 | 27001 | 10002 |