Minivan Taşımacılığı

Minivan Taşımacılığı

Yükleriniz 48 ila 72 Saat İçinde Doğru Yerde!

Minivan araç filomuz ile ağırlığı 1.200 Kg'a kadar olan yüklerinizi servis rotamıza dahil olan tüm Avrupa ülkelerindeki destinasyonlara, mesafeye göre değişkenlik gösterir şekilde en fazla 48 ila 72 saat içinde güvenle teslim ediyoruz.

Minivan taşımacılığı, uluslararası taşımacılık kapsamında akla ilk gelen çözüm olmasa da özellikle 1200 Kg’a kadar olan düşük tonajlı yükleriniz için özellikle kısa teslim süresi için tercih edilen hava yolu taşımacılığına oranla çok daha avantajlı maliyete sahip hızlı bir yöntemdir.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda; sınır kapılarındaki yoğunluklara ve yasaklara takılmadan, GPS ile 24 saat online olarak takip edilebilen filomuz ile yüksek kaliteli, uygun maliyetli, şeffaf ve en önemlisi güvenilir minivan taşımacılığı çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyacınız olan hizmete ait fiyat teklifi almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1994 Sokak No:2 Çebi Natura Plaza K:8 D:80 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

(+90) 850 723 1 657
info@nlslog.com
linktr.ee/nlstasimacilik

ISO Certified Company | 9001 | 27001 | 10002 |