Hava Yolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

NLS ile Doğru Zamanda, Doğru Yerde!

Dünya çapındaki acente ağımız ve üst düzey hava yolu şirketleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sonucunda, taşınmasına ihtiyaç duyduğunuz her yük tipine uygun havayolu taşımacılığı çözümleri sunuyoruz.

Gelişen teknoloji ve imkanlar sonucunda taşımacılık çözümleri arasında en hızlı ve pratik çözüm olarak görülen hava yolu taşımacılığı hizmetimizi, hız ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekidle standart ve farklı havayolu alternatifleriyle ekspres olarak da sunmaktayız.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda genel ve  özel kargo tiplerindeki yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Yüksek kaliteli, uygun maliyetli, şeffaf ve en önemlisi güvenilir havayolu taşımacılığı çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyacınız olan hizmete ait fiyat teklifi almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1994 Sokak No:2 Çebi Natura Plaza K:8 D:80 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

(+90) 850 723 1 657
info@nlslog.com
linktr.ee/nlstasimacilik

ISO Certified Company | 9001 | 27001 | 10002 |