NLS Lojistik

Hizmetlerimiz

Kara Yolu Taşımacılığı
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Özmal filomuz ile başta İskandinavya olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Detaylar
Deniz Yolu Taşımacılığı
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Servis rotalarımızdaki tüm ülkeler ile Türkiye arasında ekonomik, hızlı ve güvenilir denizyolu taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Detaylar
Hava Yolu Taşımacılığı
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Geniş acente ağımız ve yapmış olduğumuz özel anlaşmalar sonucunda, her yük tipine uygun havayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Detaylar
Intermodal Taşımacılık
INTERMODAL TAŞIMACILIK

Intermodal taşımacılık ile maliyetleri azaltıyor, yüklerinizi ekonomik ve çevreci çözüm ile servis rotamızdaki Avrupa ülkelerine teslim ediyoruz.

Detaylar
Minivan Taşımacılığı
MİNİVAN TAŞIMACILIĞI

Minivan taşımacılık ile 1.200 Kg’a kadar olan yüklerinizi servis rotamızdaki Avrupa ülkelerine en fazla 48 ila 72 saat içinde teslim ediyoruz.

Detaylar
Yurt İçi Taşımacılık
YURT İÇİ TAŞIMACILIK

Yüklerinizi Türkiye’nin her noktasından kapıdan teslim alıyor ve belirlenen teslimat noktasına hızlı ve ekonomik şekilde teslim ediyoruz.

Detaylar
Depo & Antrepo Yönetimi
DEPO & ANTREPO YÖNETİMİ

Deneyimli kadromuz ve gelişmiş alt yapımız ile gümrüklü depolarımızda, ilgili kanunlar çerçevesinde antrepo hizmeti vermekteyiz.

Detaylar
Nakliyat Emtea Sigortası
NAKLİYAT EMTEA SİGORTASI

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden oluşan çözüm ortaklarımız ile ithalat ve ihracat taşımalarında yüklerinizi teminat altına alıyoruz.

Detaylar
Gümrük Müşavirliği
GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Deneyimli müşavirlerimiz, operasyon kadromuz ile gümrükleme süreçlerinizi en kısa sürede ve sorunsuz şekilde sonuçlandırıyoruz.

Detaylar