Nakliyat Emtea Sigortası

Nakliyat Emtea Sigortası

Doğru Zamanda, Doğru Yerde!

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden oluşan çözüm ortaklarımız ile ithalat ve ihracat taşımalarında yüklerinizi taşıma sırasında oluşabilecek tehlikelerden kaynaklanan zararlara karşı teminat altına alıyoruz.

NLS Taşımacılık olarak yükünüzün varacağı noktaya zamanında ve uygun koşullarda ulaştırılması için gereken tüm sorumluğu alıyoruz. Fakat bu sorumluluğu yerine getirirken meydana gelebilecek olumsuz durumların da göz ardı edilmemesi gerekir. Nakliyat emtea sigortası ile yükünüzün taşınma esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alıyoruz.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapındaki acentalarımız, operasyonel ve sektörel uzmanlığımız sayesinde; hızlı tüketim, imalat, inşaat, otomotiv, tekstil ve perakende sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sunduğumuz nakliyat emtea sigortası çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI & ÜCRETSİZ

TEKLİF ALIN!

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyacınız olan hizmete ait fiyat teklifi almak için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri gönüş yapacaklardır.

Teklif Al
NLS Lojistik

Uzmanlarımızla Görüşün!

Çağrı SÜREN

Manager /
Sales
+90 533 661 62 18

Send message
Hande KORKMAZ

Specialist /
Sales Support
+90 542 785 44 35

Send message