İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

NLS ile Doğru Zamanda, Doğru Yerde!

NLS Taşımacılık olarak, başarıya giden yolda gücümüzü gelişime ve yeniliklere açık, çevreye duyarlı ve bağlılığı yüksek insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz, belirlenen hedef ve stratejilere ulaşma yolunda nitelikli işgücünü istihdam eden, sahip olduğu insan kaynağının sürekli gelişimine ve ilerleyişine katkı sağlayan, adil ve güvenli bir çalışma ortamına sahip, tüm çalışanlarının çalışmaktan gurur duyacakları bir şirket olmaktır.

İşe Alım

Şirketimizin değerlerinden yola çıkarak, iş planları doğrultusunda tanımlanmış, uygun yetkinliklere sahip insan kaynağı seçimi için tüm işe alım araçlarını etkin şekilde kullanmaktayız. Açılan pozisyonları öncelikle iç ilanlarla şirket içerisinde duyurarak çalışanlarımızın kariyer fırsatlarını değerlendirmelerine ve farklı tecrübeler kazanmalarına imkân sağlıyoruz.

Kişisel Gelişim

Çalışanlarımızın mevcut ve potansiyel görevlerini dikkate alarak, kişisel ve mesleki gelişimlerini planlayabilecekleri mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz. Çalışanlarımıza güven duygusunu hissedecekleri bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla herkese eşit ve adil gelişim olanakları yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Eğitim ve Gelişim

Şirketimizde yüksek performansın sürdürülebilir olduğu, başarılı performansın ödüllendirildiği, gelişime açık performansın eğitim ve gelişim programlarıyla desteklendiği bir performans yönetim sistemi uygulamaktayız. Performans yönetimi kapsamında, Şirket hedefleri ile çalışanların kişisel hedeflerinin bütünleştirilmesi ve tüm çalışanların performansının adil, sistemli ve ölçülebilir bir şekilde ouşturularak değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1994 Sokak No:2 Çebi Natura Plaza K:8 D:80 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

(+90) 850 723 1 657
info@nlslog.com
linktr.ee/nlstasimacilik

ISO Certified Company | 9001 | 27001 | 10002 |